İstanbul Ataşehir’de kurulan firmamız her geçen gün artan talepler doğrultusunda, Çekmeköy’deki yeni yerinde üretimine devam etmektedir. Firmamız beğeniyle karşılanan ürünlerini yerli yabancı kurumsal zincir işletmelerde ve bağımsız noktalarda satışa sunmaktadır.

Türkiye genelinde hizmetimizi bayilerimiz aracılığıyla en uzak noktalara ulaştırmakla birlikte ; Almanya Arabistan Dubai ,Azerbaycan ve KKTC’ ye de ihracatlarımız devam etmektedir.

Ayrıca Türkiye’nin her yerinde faaliyet gösteren birçok yerli ve yabancı market ve cafe zincirine hizmet vermekle beraber daha küçük ölçekli işletmelere de hizmet vermekteyiz.

Ürünler Gıda Mühendislerimizin Kontrolü altında Türk Gıda Kodeksine uygun bir şekilde üretilmekte ve depolanmaktadır. Depolarımızın ısı düzeyleri 24 saat süresince kontrol altında tutulmakta ve tüm süreç kayıtlarla takip edilmektedir.

Firmamız ISO 22000 ve Helal Belgelerine sahip olup, aynı zamanda her ay düzenli olarak Diversey tarafından denetlenmektedir.

UNART Lezzetleri'nin ve avantajlarının size sunumunu yapmak ve işletmenizle tanışmak için en kısa zamanda görüşmek dileğiyle...


Bilgi için :
info@unart.com.tr   /   +90 216  456 08 60   |   Satış ve Pazarlama Ekibi

UNART İstanbul " Lezzet Sanatı "

EN   |   TR

Hakkımızda...

hakkimizda
 
hakkimizda-buttonurunler-buttonTransferneden-donuk-pasta-button
 
Unart logo - Lezzet Sanatı, Donuk pasta, kek, cheesecake, frozen cake product
 
ozel-siparis-pasta-buttonbilgi-formu-buttoniletisim-buttonana-sayfa-button
 
 
 
 
www.unart.com.tr   -   +90 216  456 08 60   -   email: info@unart.com.tr
sitemap - dot
sitemap - dot
sitemap - dot
sitemap - dot
sitemap - dot
Site Map  /  Site Haritası
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -